Gala Dinner

Społeczna odpowiedzialność Międzynarodowego Kongresu MBA

Miejsce wydarzenia

Hotel & Palace Grand, ul. Sławkowska 5/7, Kraków

Termin wydarzenia

12 maja 2017, godz. 20:00

Dojazd

dojazd na miejsce Gali we własnym zakresieNa zakończenie pierwszego dnia kongresu (12/05), zgodnie z tradycją, goście zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Dinner połączona z aukcją charytatywną. Tegoroczny bankiet odbędzie się w jednym z krakowskim hoteli - Grand Kraków położonym w samym sercu Starego Miasta. Dodatkową atrakcją bankietu będzie występ zespołu Noble Band.

Noble Band tworzą wybitni muzycy sesyjni, występujący na co dzień z gwiazdami muzyki POP, Jazzu i Swingu.


Społeczna odpowiedzialność Międzynarodowego Kongresu MBA

Aukcje charytatywne przeprowadzane podczas Gali Dinner na stałe wpisały się już w program Kongresu MBA. Tegoroczna aukcja przeprowadzona zostanie na rzecz Stowarzyszenia PMI Poland z przeznaczeniem na dofinansowanie projektu Kids Camp. Poniżej bardziej szczegółowy opis projektu.


Zarys projektu:

Kids Camp (KC) to charytatywna inicjatywa Stowarzyszenia PMI Poland skierowana do dzieci z domów dziecka oraz dzieci pochodzących z rodzin o niskim statusie materialnym w regionie południowej Polski. Jej celem jest organizacja letniego, dwutygodniowego obozu, w trakcie którego dzieci mają okazję poznać ideę zarządzania projektami zgodną ze standardami PMI, przedstawioną w sposób przystępny i dostosowany do wieku odbiorców.

Misja i wizja

Naszą misją jest spełnianie dziecięcych marzeń poprzez organizację niesamowitych wakacji, w czasie których uczestnicy rozwiną swoje umiejętności i pasje. Jesteśmy przekonani, że przekazywana przez nas wiedza i doświadczenie, pozwoli zbudować wiarę we własne możliwości i poczucie realnego wpływu na swoje życie.

Nasze wartości to ludzie i rezultaty. Wierzymy, że wspólnym wysiłkiem wolontariuszy i sponsorów podarujemy dzieciom inspirację i szczęście, które będą towarzyszyć im również po zakończeniu obozu m.in. w zrealizowaniu własnych planów.

Realizacja

W trakcie obozu dzieci biorą udział w tworzeniu i realizacji własnych projektów poprzez poznanie metodyki, schematów oraz narzędzi programowych. Harmonogram obozu obejmuje zajęcia z zarządzania projektami oraz szereg dodatkowych atrakcji w postaci aktywności sportowych, spotkań z ciekawymi ludźmi, plażowania czy wycieczek. W czasie trwania obozu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, warsztaty plastyczne, taneczne, fotograficzne, pokazy rzemiosła artystycznego i wiele innych.

Program kładzie nacisk na rozwój cech osobistych i intelektualnych istotnych z punktu widzenia funkcjonowania dziecka w grupie, szeroko rozumianej komunikacji, pokonywania codziennych trudności oraz adaptacji w różnych sytuacjach. Naszym celem jest zaszczepienie w uczniach chęci poznawania świata, dowartościowanie ich oraz przekazanie szerokiej wiedzy i doświadczenia z dziedziny planowania i zarządzania projektami. Uczestnictwo w KC jest niewątpliwą nagrodą oraz szansą na spełnienie swoich marzeń i osiągnięcie celów.

Co mam z tego?

Udział w projekcie to wielka szansa na rozwój własnej osobowości i praktyczne wykorzystanie umiejętności na rzecz tych najmniejszych i potrzebujących. Czas spędzony przy projekcie nie przyniesie Ci dóbr materialnych, ale pomoże zrozumieć ze każdy Twój nakład pracy, każda godzina wywoła uśmiech na twarzy dzieci, którymi przecież tak niedawno byliśmy!

Partnerzy i Sponsorzy

© 2018 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Powred by Projektowanie stron internetowych - Kingdom of Heaven
PL EN