2017-04-20

Aukcja charytatywna podczas Gali Dinner

Aukcja charytatywna podczas Gali Dinner
Społeczna odpowiedzialność Międzynarodowego Kongresu MBA.
Na zakończenie pierwszego dnia Kongresu (12 maja), zgodnie z tradycją, goście zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Dinner połączoną z aukcją charytatywną.

Tegoroczna aukcja przeprowadzona zostanie na rzecz Projektu Kids Camp.
Kids Camp (KC) to charytatywna inicjatywa Stowarzyszenia PMI Poland skierowana do dzieci z domów dziecka oraz dzieci pochodzących z rodzin o niskim statusie materialnym w regionie południowej Polski. Jej celem jest organizacja letniego, dwutygodniowego obozu, w trakcie którego dzieci mają okazję poznać ideę zarządzania projektami zgodną ze standardami PMI, przedstawioną w sposób przystępny i dostosowany do wieku odbiorców.

Zachęcamy studentów, absolwentów i sympatyków KSB UEK do przekazywania darów na organizowaną przez nas aukcję. Zbieramy rzeczy oryginalne i wyjątkowe. Rzeźby, obrazy, przedmioty z własną historią i gadżety od wyjątkowych, znanych osób opatrzone autografami. Wszystko to,co otrzymamy opiszemy, sfotografujemy i zamieścimy w katalogu kongresowym oraz na stronie www.

Przedmioty zbieramy w Biurze Szkoły KSB UEK, paw. E, pok. 078. Zachęcamy do przekazywania darów i do zobaczenia podczas XIII Międzynarodowego Kongresu MBA!
Dodatkowe informacje:
tel. 12/ 2937411, mail: kongres@uek.krakow.pl


Partnerzy | Patroni | Sponsorzy

© 2019 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Powred by Projektowanie stron internetowych - Kingdom of Heaven
PL EN