2020-05-13

Społeczna odpowiedzialność Międzynarodowego Kongresu MBA

Społeczna odpowiedzialność Międzynarodowego Kongresu MBA
W tym roku wspólnie z Państwem wspieramy Klinikę Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Drodzy uczestnicy! Biorąc pod uwagę obecnie panującą sytuację na świecie, postanowiliśmy o przeniesniu Kongresu do sfery elektronicznej. W związku z tym podjęliśmy decyzję, że uczestnictwo w e-Kongresie jest całkowicie darmowe dla studentów, absolwentów i pracowników Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a cena dla pozostałych uczestników została znacznie obniżona.

Warto wspomnieć, że Międzynarodowy Kongres MBA to nie tylko ogromna dawka wiedzy, networking i biznes, ale także społeczna odpowiedzialność! Z Państwa pomocą możemy zrobić wiele dobrego. Każdy z uczestników, pomimo możliwości darmowego udziału, może dołożyć swoją "cegiełkę" do działalności dobroczynnej Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK i w ten sposób docenić pracę, która została włożona w organizację wydarzenia. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na wsparcie 2 instytucji, które nie przetrwają bez zewnętrznej pomocy.

Pokażmy, że jesteśmy odpowiedzialni i potrafimy wesprzeć potrzebujących:

1.  Klinika Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 

W tym roku wspieramy Klinikę Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego - obecnie  jednoimiennego szpitala zakaźnego, gdzie leczeni są chorzy na SARS Covid-19 -  wobec braku skutecznej farmakoterapii, ważnym indywidualnym  sprzętem medycznym   przy zaburzeniach oddechowych są nebulizatory kompresorowe Microlife Neb 200 , natomiast codzienne wizyty ułatwiają automatyczne naramienne ciśnieniomierze  Microlife BP A2 o zwalidowanych pomiarach. Na ten sprzęt zostaną przeznaczone wpłacone przez Państwa dobrowolnie środki.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto: Krakowskie Stowarzyszenie Edukacji EKONOMED 
97 1090 1665 0000 0001 3601 8367 

Dopisek/Temat : Kongres MBA 

2. Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. 

Czasy, w których przyszło nam funkcjonować nie są proste. Nie są łaskawe dla sztuki i twórców. Z powodu braku widzów, a tym samym braku zarobku na biletach, budżet Teatru im Juliusza Słowackiego w Krakowie bardzo ucierpiał. Płynność finansowa jest zagrożona, ale nie poddajemy się i działamy! Nasi aktorzy biorą udział w projektach online aby mieć nadal kontakt z naszymi widzami. Teatr nie prowadzi sprzedaży biletów na projekty online, ale będziemy wdzięczni za wsparcie finansowe - każda kwota się liczy! To wsparcie pozwoli nam przetrwać i realizować kolejne projekty. 

Wpłat można dokonać na konto Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie: 
32 1240 4650 1111 0010 6597 1195 

Dopisek/Temat : Kongres MBA


Dziękujemy za każdą wpłatę. Może się ona okazać kluczowa dla danych instytucji.

Zapraszamy do rejestracji i czynnego udziału w e-Kongresie!

Partnerzy | Patroni | Sponsorzy

© 2020 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Powred by Projektowanie stron internetowych - Kingdom of Heaven
PL EN