Agnieszka Krogulec

Agnieszka Krogulec

Prezes PMI Poland Chapter
Certyfikowany project manager PMP, PRINCE2F, mentor, coach i trener biznesu. Od wielu lat blisko związana ze środowiskiem zarządzania projektami i promowaniem dobrych praktyk. Aktywny członek PMI Poland Chapter (PMI PC), Członek Zarządu, od lipca 2016 r. Prezes PMI PC. Asesor konkursu na najlepszy projekt roku w ramach PMI Poland Chapter i International Project Management Association oraz juror Enactus World Cup w Pekinie (2014) i w Johannesburgu (2015).

W ramach pracy w Deloitte realizowała projekty z zakresu optymalizacji procesów biznesowych, rozwoju organizacji i pracowników dla klientów z różnych branż w Polsce i Europie. Potem Kierownik Działu Projektów w Departamencie Strategii i Planowania w KIR SA, gdzie odpowiadała za budowanie i rozwój PMO, a obecnie prowadzi projekty wdrożeniowe innowacyjnego rozwiązania w zakresie płatności kartowych dla banków i acquierów.

Pasjonatka społecznego przywództwa, lubi pracę z ludźmi i angażuje się w realizowanie projektów tworzących nową jakość i zmieniających świat na lepszy, zgodnie z jej mottem: Bądź zmianą, którą chcesz widzieć na świecie (m.in. Project Management Kids Camp, Enactus, Szlachetna Paczka). Członkini Vital Voices Poland Leadership & Mentoring Network, mentorka projektu “Mentoring Walk”. Miłośniczka gór, podróży, odkrywania nowych zakątków świata i kultur oraz tańców latynoamerykańskich.

Partnerzy i Sponsorzy

© 2018 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Powred by Projektowanie stron internetowych - Kingdom of Heaven
PL EN