dr Beata Krawczyk-Bryłka

dr Beata Krawczyk-Bryłka

Doktor nauk o zarządzaniu, prowadzi zajęcia z psychologii zarządzania na Politechnice Gdańskiej, Prodziekan ds Kształcenia Wydziału Zarządzania i Ekonomii

Mgr psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, doktor nauk o zarządzaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego  w Krakowie.  Od 1998 roku pracuje na Politechnice Gdańskiej, Wydziale Zarzadzania i Ekonomii, gdzie prowadzi zajęcia z psychologii zarządzania, negocjacji, komunikacji interpersonalnej. W latach 2008-2012 Prodziekan ds Kształcenia Wydziału Zarządzania i Ekonomii.

Wykłada również na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (rekrutacja, szkolenia pracownicze, negocjacje pracownicze) oraz na studiach MBA (negotiations, leadreship). Współpracowała z Gdańską Fundacją Przedsiębiorczości w ramach programów wspierających rozwój początkujących przedsiębiorców, ma doświadczenie w projektach szkoleniowych dla wielu organizacji i w pracy w doradztwie personalnym.

Zainteresowania naukowe: klimat pracy zespołowej, różnorodność kulturowa w zespole, psychologiczne aspekty przedsiębiorczości, działalność biznesowa kobiet, społeczne aspekty technologii informacyjnej, zespoły wirtualne, e-mediacje, zaufanie w biznesie.

Partnerzy i Sponsorzy

© 2018 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Powred by Projektowanie stron internetowych - Kingdom of Heaven
PL EN